«Осінь. Турботи людей восени» Відкритий урок, 2-В
Осінь – щедра господиня, яка цілий рік годує людей, тварин, птахів. Про це дізнались учні 2-В класу на уроці природознавства «Осінь. Турботи людей восени», який провела для дітей та їх батьків учитель Соловей І.С. 26 листопада.
![](http://school289.kyiv.ua/wp-content/uploads/2018/12/IMG_1652-e1544916784721.jpg)
Навигация
Предыдущий пост: ← “Андріівські вeчорниці” у 3-В класі
Следующий пост: 06.12.2018/ 2-B/ Клавдіївська фабрика ялинкових прикрас →