Главная » Моя школа » День благоустрою в школі
День благоустрою в школі
Добрі справи об’єднують!!!
Озеленення та прибирання подвір’я в школі І-ІІІ ступенів № 289 пройшло добре, спільними зусиллями учнів, батьків,вчителів і депутата КМР Ярмоленко Юлії Олександрівни, прикрасили подвір’я квітами та
прибрали територію. ![](http://school289.kyiv.ua/wp-content/uploads/2018/04/0-02-05-7c39fb1ef12412b822839b24b600c75821adb54d87de408fe58d3ef810d358f2_e8a501fb-COLLAGE.jpg)
![](http://school289.kyiv.ua/wp-content/uploads/2018/04/20180421_092515-COLLAGE-e1524553949775.jpg)
Випускники спільно з технічним персоналом школи. упорядкували територію біля пам’ятнику Дружби радянських,польських і словацьких партизан Другої світової війни.
![](http://school289.kyiv.ua/wp-content/uploads/2018/04/0-02-05-3eff10bb8af838d9000c16523447cf71677916d07ec06e525c90adf464b92b22_62b16ea2-COLLAGE-e1524553831524.jpg)