Главная » Моя школа » НАВЧАЄМОСЯ РАЗОМ!
НАВЧАЄМОСЯ РАЗОМ!
На базі нашої школи 09.11.2017 року відбувся семінар семінар-практикум для вчителів фізичної культури ЗНЗ Дарницького району «Впровадження варіативного модулю «Чирлідінг» до процесу фізичного виховання школярів».
![](http://school289.kyiv.ua/wp-content/uploads/2017/11/20171109_161717-300x225.jpg)
![](http://school289.kyiv.ua/wp-content/uploads/2017/11/20171109_161448-300x169.jpg)
.Проводив захід президент Федерації чирлідінгу та чирспорту України, кандидат педагогічних наук Боляк Андрій Анатолійович, доцент кафедри фізвиховання Таврійського національного університету.![](http://school289.kyiv.ua/wp-content/uploads/2017/11/20171109_152851-300x225.jpg)
![](http://school289.kyiv.ua/wp-content/uploads/2017/11/20171109_152939-300x225.jpg)