Олімпіади. МАН

        12 Жовтня 2017              Коментарі Вимкнено до Олімпіади. МАН

Всеукраїнські учнівські Інтернет-олімпіади та Міжнародні конкурси Інтернет-олімпіади є інтелектуальними змаганнями учнів, що проводяться щороку, з використанням передових інформаційних та телекомунікаційних технологій, зокрема, шляхом передачі інформації через мережу Інтернет. Всеукраїнські учнівські Інтернет-олімпіади проводяться відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські Інтернет-олімпіади, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 11.06.2012  № 671 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 червня 2012 року за № 1074/21386 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1074-12 ). Інтернет-олімпіади «На Урок» суттєво відрізняються від типових конкурсних заходів, адже створюють рівні умови для всіх учнів.Це цікавий інтерактив для учня та зручний інструмент контролю знань школярів для вчителя. Організатори пропонують повторити матеріал, вивчений протягом навчального року. Завдання розроблено методистами відповідно до шкільної програми.Взяти участь у змаганнях може кожен учень, адже це унікальна можливість продемонструвати реальний рівень знань та отримати гарантовані нагороди. Участь безкоштовна. Реєстрація за посиланням: https://naurok.com.ua/olimpiada Всеукраїнські дистанційні олімпіади від «Всеосвіта»
Основною метою проведення олімпіад є виявлення та розвиток в учнях творчих здібностей, підтримка інтересу до навчання, створення умов для стимулювання здібних дітей. В дистанційних олімпіадах мають право брати участь вихованці дошкільних закладів освіти, учні закладів загальної середньої освіти. Олімпіади проводяться за завданнями, складеними на основі типових освітніх програм.Увага! Участь в олімпіаді платна. За результатами конкурсу учні отримують Дипломи, учасники – персональні сертифікати учасників олімпіади, батькам-учасникам будуть надіслані «Листи-подяки» від проекту «Всеосвіта». Детальніше про олімпіади:  https://vseosvita.ua/olympiad Міжнародний інтерактивний учнівський природничий конкурс “КОЛОСОК” Конкурс проводиться з метою ознайомлення підростаючого покоління з природознавством, розвитку мотивації учнів до вивчення дисциплін природничого циклу, формування цілісного погляду на оточуючий світ, життєвих компетентностей, дослідницьких та творчих умінь учнів. А також з метою підтримки талановитих учнів та ініціативних учителів. Увага!Участь в олімпіаді платна. Положення за посиланням:  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0086-12/print1321436545086771#n14
Міжнародна природознавча гра «Геліантус»

Мета конкурсу – формування в учнів цілісного уявлення про природу і наукового світогляду на основі знань з фізики, хімії, біології, географії, зацікавленості природними явищами; підвищення кваліфікації вчителів фізики, хімії, біології та географії; активізації позакласної та позашкільної роботи із зазначених вище дисциплін; розвиток дослідницьких здібностей учнів (Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12.10.2012 року № 1101 «Про затвердження положень про Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник», Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів – україністів «Соняшник – учитель» та Міжнародну природознавчу гру «Геліантус», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.10.2012 року за № 1811/22123). Увага!Участь в олімпіаді платна. Більш детальну інформацію ви можете знайти на офіційному сайті Міжнародної природознавчої гри «Геліантус». Міжнародні дистанційні освітні конкурси для учнів 1-11 класів «Олімпіс». Головна мета конкурсу з англійської мови «Олімпіс» — підвищення мотивації до вивчення і зацікавлення учнів навчальним предметом. Це не олімпіада, у конкурсі є завдання різного рівня складності, тому у конкурсі можуть взяти участь всі учні без винятку. Кожний рівень складається з 24 цікавих завдань різних типів. Завдання мають різний ступінь складності і оцінюються різною кількістю балів. Увага! Участь платна. Реєстрація за посиланням:
https://www.olimpis.com.ua/

Коментування зачинено.