КАЛИНА ПЕРЕРЕМОГИ

2 Вересня 2024              Коментарі Вимкнено до КАЛИНА ПЕРЕРЕМОГИ

Учні, батьки та педагогічний колектив школи 289 Дарницького району м. Києва взяли участь у шкільному проєкті «КАЛИНА ПЕРЕРЕМОГИ» у рамках впровадження STEM-освіти, яка спрямована на розвиток особистості через формування компетентностей, природничо-наукової картини світу, світоглядних позицій і життєвих цінностей, що базуються на практичному застосуванні наукових, математичних, технічних та інженерних знань і вмінь для розв’язання практичних проблем і подальшого використання їх у професійній діяльності. Проєкт “Калина Перемоги” є ініціативою, що спрямована на популяризацію та збереження української культури, зокрема символіки калини як одного з важливих елементів національної ідентичності.
Мета проєкту включає у себе висаджування калини різних сортів, організацію культурних та освітніх заходів, створення мистецьких робіт та інші заходи, спрямовані на підтримку національної спадщини.
Щороку 1 вересня наші діти дарують квіти своїм вчителям, висловлюючи таким чином свою повагу і вдячність. Ця традиція є важливою частиною свята, але ми вирішили внести до неї нові, екологічні та патріотичні нотки. Ми запровадили нову традицію – замість квітів дарувати школі кущі калини. Ця рослина не лише прикрасить нашу шкільну територію, але й стане символом нашої культури та природного багатства. Калина є символом України, і посадивши її, ми залишимо пам’ять про кожен навчальний рік для майбутніх поколінь. Проєкт «КАЛИНА ПЕРЕРЕМОГИ» – це таке свято, яке не лише створює теплу та святкову атмосферу, але й допоможе зберегти та поширити традиції, пов’язані з цим чудовим символом української культури.

Рубрика: Головна.

Предыдущий пост: ←